Powłoki ceramiczne

4nano Rock & Quantum

4nano Rock & Quantum to 2 pełne warstwy powłoki ceramicznej następnej generacji w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Trwałość 5 lat z pisemną gwarancją to jej główna zaleta. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed mikrozarysowaniami, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Cena: 4500 PLN

4nano sapphire & Quantum

4nano Sapphire & Quantum to 2 pełne warstwy powłoki ceramicznej następnej generacji w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Trwałość 3 lat z pisemną gwarancją to jej główna zaleta. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed mikrozarysowaniami, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Cena: 3200 PLN

4nano Opal & Quantum

4nano Opal & Quantum to 2 pełne warstwy powłoki ceramicznej następnej generacji w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Trwałość 2 lat z pisemną gwarancją to jej główna zaleta. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy.

Cena: 2400 PLN

4nano snow xtreme

4nano Snow Xtreme to powłoka ceramiczna przygotowana specjalnie do zabezpieczenia samochodu na sezon zimowy. Dzięki swojej grubości (ok. 1 mikrona przy pojedynczej aplikacji) zapewnia ona szczególną ochronę przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zimowymi takimi jak sól, chemia drogowa, promieniowanie UV etc. Powłoka idealnie nadaję się dla wszystkich entuzjastów wosków, gdyż może być stosowana jako podkład zabezpieczający i podbijający szklistość. Można na nią nakładać swój ulubiony wosk, jednocześnie będąc zawsze przygotowanym do zimy. Nieodświeżana utrzymuję się na lakierze do 12 miesięcy. Zaawansowana nanotechnologia użyta w jej produkcji znacząco ułatwia mycie samochodu, zmniejsza przywieranie brudu, a także chroni przed drobnymi ryskami powstającymi w procesie mycia.

Cena: 1000 PLN

folie ochronne

folia ochronna

Już wkrótce więcej informacji. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Cena: od 2500 PLN

felgi

4nano ice

4nano Ice to ultra wytrzymała powłoka ceramiczna do felg samochodowych dedykowana dla profesjonalistów. Dzięki swej unikalnej budowie chemicznej tworzy bardzo grubą (ok. 2 mikrometry), twardą i niezwykle połyskliwą warstwę ochronną odporną na wszelkie czynniki zewnętrzne środowiska, a także pył z klocków hamulcowych i podwyższoną temperaturę. Powłoka charakteryzuje się również podwyższoną odpornością na zarysowania powstałe podczas procesu mycia felg. Zaawansowana nanotechnologia użyta przy tworzeniu produktu w znacznym stopniu ogranicza przyleganie brudu, zapobiega szkodliwemu promieniowaniu UV oraz oksydacji wierzchniej warstwy felg. 4nano Ice to jedna z najtrwalszych i najtwardszych powłok ochronnych do felg dostępnych na rynku. Powłoka może być aplikowana na felgi lakierowane tradycyjnie i proszkowo, polerowane lub gołe aluminium i stal, a także na felgi stalowe oraz kołpaki. Wyjątkowo duża zawartość substancji aktywnych zapewnia powłoce niezwykłą trwałość aż do 3 lat!

Cena: 500 PLN

wnętrze

zabezpieczenie wnętrza

Dzięki kompleksowemu zabezpieczeniu wnętrza najnowszymi powłokami 4nano zachowa ono świeżość na długi czas i ułatwi jego pielęgnację. Podczas tego zabiegu dbamy o skórę, tapicerkę, elementy plastikowe oraz dywaniki.

Cena: 500 PLN