Powłoka Ceramiczna

Powłoka Ceramiczna

Zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną zapewnia spektakularny efekt wizualny i ułatwia mycie na myjniach bezdotykowych. Twoje auto otrzymuję niesamowity blask i wspaniały długotrwały efekt kropelkowania. Auto jest dłużej czyste, a jego mycie łatwiejsze, szybsze i tańsze. Oczywiście jego wartość automatycznie rośnie. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytani dotyczące powłok ceramicznych.

Poniżej cennik aplikacji powłok ceramicznych dopasowanych do Twoich potrzeb i budżetu:

4NANO SNOW XTREME - 800 PLN brutto

Roczna powłoka ceramiczna dedykowana na sezon zimowy, ale sprawdzająca się również świetnie przez pozostałą cześć roku. Dzięki swojej grubości (ok. 1 mikrona przy pojedynczej aplikacji) zapewnia ona szczególną ochronę przed wszystkimi szkodliwymi czynnikami zimowymi takimi jak sól, chemia drogowa, promieniowanie UV etc. Powłoka idealnie nadaję się dla wszystkich entuzjastów wosków, gdyż może być stosowana jako podkład zabezpieczający i podbijający szklistość. Można na nią nakładać swój ulubiony wosk, jednocześnie będąc zawsze przygotowanym do zimy. Nieodświeżana utrzymuję się na lakierze do 12 miesięcy. Zaawansowana nanotechnologia użyta w jej produkcji znacząco ułatwia mycie samochodu i zmniejsza przywieranie brudu.

Trwałość: ✭✭

Blask: ✭✭✭✭

Łatwość mycia: ✭✭✭✭

Kropelkowanie: ✭✭✭✭

Czas trwania usługi: 1-2 dni robocze

4NANO CAMO - 1500 PLN brutto

2 letnia jednowarstwowa powłoka ceramiczna zapewniająca szklistość i łatwe mycie.

Trwałość: ✭✭✭

Blask: ✭✭✭✭

Łatwość mycia: ✭✭✭✭

Kropelkowanie: ✭✭✭✭

Czas trwania usługi: 1-2 dni robocze

4NANO OPAL & QUANTUM - 2000 PLN brutto

2 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Trwałość: ✭✭✭
Blask: ✭✭✭✭✭
Łatwość mycia: ✭✭✭✭✭
Kropelkowanie: ✭✭✭✭

Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze

4NANO SAPPHIRE & QUANTUM - 3000 PLN brutto

3 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Trwałość: ✭✭✭✭
Blask: ✭✭✭✭✭
Łatwość mycia: ✭✭✭✭✭
Kropelkowanie: ✭✭✭✭

Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze

4NANO ROCK & QUANTUM - 4000 PLN brutto

Topowa 5 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

Trwałość: ✭✭✭✭✭
Blask: ✭✭✭✭✭
Łatwość mycia: ✭✭✭✭✭
Kropelkowanie: ✭✭✭✭✭

Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze