Powłoka Ceramiczna

Powłoka Ceramiczna

Zabezpieczenie lakieru powłoka ceramiczna zapewnia spektakularny efekt wizualny i ułatwia mycie na myjniach bezdotykowych. Twoje auto otrzymuję niesamowity blask i wspaniały długotrwały efekt kropelkowania. Auto jest dłużej czyste, a jego mycie łatwiejsze, szybsze i tańsze. Oczywiście jego wartość automatycznie rośnie. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytani dotyczące powłok ceramicznych.

Poniżej cennik aplikacji powłok ceramicznych dopasowanych do Twoich potrzeb i budżetu:

4NANO QUANTUM LITE - 900 PLN brutto

4nano Quantum Lite to najnowsza powłoka ceramiczna w technologii Hyper Hydrophobic. Jej aplikacja jest szybka i prosta, a efekt wizualny spektakularny. Powłoka zapewnia świetny efekt hydrofobowy, zmniejsza przywieranie brudu, znacząco ułatwia mycie samochodu na myjniach bezdotykowych, chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak kwaśne deszcze, chemia drogowa, promieniowanie UV i ptasie odchody. Nieodświeżana utrzymuje się na lakierze przez co najmniej 1 rok! 4nano Quantum Lite to idealne rozwiązanie dla Klientów oczekujących dobrej ceny i świetnej jakości.

 

Blask i szklistość: ★★★★☆

Łatwość aplikacji: ★★★★★

Hydrofobowość: ★★★★☆

Właściwości samooczyszczające: ★★★★☆

 

Twardość: 6H

Grubość: do 1,5 mikrona

Trwałość: 12 miesięcy

 

Czas trwania usługi: 1-2 dni robocze

4NANO CAMO - 1500 PLN brutto

4nano Camo to wyjątkowa hybryda pełnej powłoki ceramicznej z powłoką funkcjonalną stworzona w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Niesamowita szklistość i spektakularny efekt hydrofobowy połączony z maksymalną ochroną przed mikrozarysowaniami, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej główne zalety. Trwałość powłoki 4nano Camo to minimum 2 lata, zaś sam efekt hydrofobowy utrzymuje się aż do 12 miesięcy! Świetne właściwości samooczyszczające oraz wyjątkowo proste i szybkie mycie to jej kolejne zalety. A to wszystko przy aplikacji zaledwie jednej warstwy! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i polskim powłokom dostępnym oraz stale rozwijanym już od 2013 roku.

 

Blask i szklistość: ★★★★★

Łatwość aplikacji: ★★★★☆

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★☆

 

Twardość: 7H

Grubość: do 1 mikrona

Trwałość: 2 lata

Czas trwania usługi: 1-2 dni robocze

4NANO OPAL & QUANTUM - 1900 PLN brutto

2 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

 

Blask i szklistość: ★★★★★

Łatwość aplikacji: ★★★★★

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★★

 

Twardość: 7H

Grubość: do 3 mikronów

Trwałość: 2 lata

Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze

4NANO SAPPHIRE & QUANTUM - 2500 PLN brutto

3 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

 

Blask i szklistość: ★★★★★

Łatwość aplikacji: ★★★★★

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★★

 

Twardość: 9H

Grubość: do 3 mikronów

Trwałość: 3 lata

Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze

4NANO ROCK & QUANTUM - 3500 PLN brutto

Topowa 5 letnia dwuwarstowa powłoka ceramiczna z pisemną gwarancją zapewniająca niesamowity blask, kropelkowanie i bajecznie proste mycie. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowite błyszczenie lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety.

 

Blask i szklistość: ★★★★★

Łatwość aplikacji: ★★★★★

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★★

 

Twardość: 10H

Grubość: do 2,5 mikrona

Trwałość: 5 lat

Czas trwania usługi: 2-3 dni robocze